Koło plastyczne

Zajęcia plastyczne prowadzone są w małych grupach rówieśników, co pozwala na dobór odpowiednich ćwiczeń do możliwości dzieci. Uczniowie poprzez zabawę poznają różne techniki plastyczne i doskonalą swój warsztat pracy. Spośród różnorodnych działań dużym zainteresowaniem cieszą się techniki graficzne, takie jak: linoryt, gipsoryt, drzeworyt i monotypia.

Prowadząca: Wiesława Rudnicka

Koło szycia

Więcej informacji wkrótce.

Prowadząca: Anna Kordys

Koło fotograficzne

Dla klas II i III

Prowadząca: Monika Staniaszek

Warsztaty kulinarne

Na kole kulinarnym gotujemy i cieszymy się wspaniałymi smakami Hiszpanii! Młodzi kucharze co tydzień podczas koła kulinarnego tworzą niezapomniane smaki. Dzięki tym zajęciom uczniowie integrują się, uczą współpracy i współdziałania. Niewątpliwie dużym atutem zajęć jest uczenie dzieci samodzielności w kuchni, w przygotowywaniu sobie posiłków. Zajęcia kulinarne są bardzo lubiane przez uczniów także ze względu na wspólną degustację wykonywanych potraw takich jak tortilla española, croquetas czy crema catalana. Najwspanialszy moment to radość ze wspólnie zrobionej potrawy!

KIEDY?
15:00 KLASY 4-6

Prowadzący: P. Maciej Potyra

Zajęcia teatralno-improwizacyjne

Od klasy I

Prowadząca: Olga Sokolik,
Agnieszka Koleśnik

Taniec nowoczesny

Taniec z elementami akrobatyki, to ćwiczenia ogólnorozwojowe (wzmacniające, gibkościowe i rozciągające), mające na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Ćwiczenia pomagają pokonywać bariery własnych możliwości. Uczestnicy zajęć stają się zwinni, silni oraz szybciej opanowują różnorodne zadania ruchowe, przydatne nie tylko w sporcie, ale również w życiu codziennym. Nabywają wyczucia i większej świadomości własnego ciała. Zapraszam do udziału w zajęciach.

Prowadząca: Daria Pelka-Ostrowska

Koło gier strategicznych

Prowadząca: Anna Baka

Chór szkolny