Dbałość o piękno i poprawność językową są częścią naszej polskiej tradycji, dlatego 10 stycznia 2018r. Uczniowie klas 4-7 i gimnazjum wzięli udział w XVIII Konkursie Ortograficznym „Ortografia na medal” organizowanym przez WCIES pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Z radością informujemy, że laureatkami etapu szkolnego zostały: w kategorii szkoły podstawowej - Emilia Bacior kl. 6a, Amelia Trzcińska kl. 6a, Iwona Adamska kl. 7b, w kategorii gimnazjum – Amelia Wierzbowska kl. 2, Zofia Chmielik kl. 3, Alicja Urbańczyk kl. 3. W sobotę 3 lutego w Szkole Podstawowej Sióstr Felicjanek nr 28 w Warszawie odbył się etap dzielnicowy. Z dumą informujemy, że Laureatkami Dzielnicowymi zostały: w kategorii szkoły podstawowej - Iwona Adamska kl. 7b, w kategorii gimnazjum - Zofia Chmielik kl.3 i Alicja Urbańczyk kl.3. Serdecznie gratulujemy mistrzom ortografii i życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 10 marca.