9 grudnia, w sobotnie przedpołudnie, w naszej szkole tętniło życie. To za sprawą tradycyjnych warsztatów świątecznych, które są coroczną okazją do spotkania rodziców, dzieci oraz nauczycieli i wspólnego tworzenia ozdób bożonarodzeniowych i pieczenia pierników. W tym roku uczestnicy mieli okazję udekorować drewniane i filcowe ozdoby, a także stworzyć własną bombkę i wykonać własnego anioła. W stołówce trwało wałkowanie ciasta i wypiek pierników na wielką skalę. Wszystko, co wspólnie udało nam się stworzyć, będzie można zakupić na kiermaszu świątecznym w szkole, a cały dochód z niego zostanie przekazany na cele charytatywne. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili spędzić sobotni czas na Żwanowieckiej razem z nami i włączyli się w nasze szkolne przygotowania do świąt.