10 listopada, dzień przed Świętem Niepodległości, świętowaliśmy tę ważną rocznicę w szkolnym gronie. Tradycją stało się, że punktualnie o 11:11 wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotykają się w hali sportowej i wspólnie śpiewają hymn państwowy. Ważnym wydarzeniem i elementem naszego świętowania jest coroczna rywalizacja sportowa pomiędzy uczniami i nauczycielami. W tym roku rozegraliśmy mecz koszykówki i siatkówki. Emocje sięgały zenitu, a doping stworzony przez publiczność słyszalny był chyba w kosmosie.

Dzień wcześniej, w środę, w klasach zostały przeprowadzone "żywe lekcje historii" z okazji Święta Niepodległości.

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA CIEBIE POLSKO!

Po szczegółowe informacje i relacje oraz więcej zdjęć zapraszamy na szkolnego Facebooka :)