Dnia 17 października 2017 r. uczniowie klasy 0 i 1 zostali oficjalnie przyjęci do grona naszej szkolnej społeczności. Wspólnie zaprezentowali program artystyczny, w którym wykazali się umiejętnością recytacji wierszy, śpiewu i tańca. Uczniowie ślubowali sumiennie wykonywać swoje nowe obowiązki oraz swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uroczystego pasowania na ucznia i zerówkowicza dokonała Pani Dyrektor Mirosława Potyra życząc naszym najmłodszym uczniom wielu sukcesów. Życzymy wszystkim zerówkowiczom i pierwszakom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, aby nasza szkoła była dla nich miejscem, gdzie będą chętnie przebywać, znajdą nowe przyjaźnie, rozwiną nowe zdolności i zainteresowania.