Już w najbliższym tygodniu, w dniach 4-6 października w Helsinkach odbędzie się Światowy Szczyt Innowacji Edukacyjnych, podczas którego spotkają się pomysłodawcy stu najlepszych innowacji w edukacji z całego świata. To niezwykła okazja, aby uczyć się, czerpać inspiracje, dzielić się doświadczeniami i pomysłami na kształt szkoły, która będzie wychodzić naprzeciw zmieniającemu się światu i wyzwaniom przyszłości. Miło nam poinformować, że do udziału w Szczycie został zaproszony nauczyciel z naszej szkoły- pan Adam Trzaskowski. Mamy nadzieję, że jego obecność w Helsinkach zaowocuje nowymi, innowacyjnymi pomysłami wszystkich nauczycieli w naszej szkole, a świeże spojrzenie, będące owocem wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami z całego świata, jeszcze lepiej będzie służyć rozwojowi naszych uczniów.