Po raz kolejny uczniowie wszystkich klas naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii historycznej BOHATER ON. – włącz historię!. Akcja polega na wysyłaniu kartek do Powstańców Warszawskich. W przedsięwzięciu tym organizowanym m.in. we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Muzeum II Wojny Światowej nasi uczniowie pisali dla uczestników walk z roku 1944 życzenia i składali podziękowania. Akcja, w której jako szkoła wzięliśmy udział przerasta z roku na rok wszelkie oczekiwania organizatorów. W ubiegłym roku Polacy z kraju i zagranicy wysłali do Powstańców Warszawskich 97 359 kartek i listów. Wyrażamy radość, iż zaangażowanie naszych uczniów wpisuje się w dzieło upamiętniania najnowszych dziejów Polski oraz budowania międzypokoleniowego dialogu.