Szanowni Państwo,

informujemy, że w bieżącym roku szkolnym rekrutacja do klas 0, 1 na rok szkolny 2021/2022 będzie odbywała się w drugiej połowie lutego w następującej formie:

1. Po zgłoszeniu dziecka drogą telefoniczną lub mailową kandydat zostaje wpisany na listę oczekujących.
  2. W wyznaczonym terminie, o którym zostaniecie Państwo powiadomieni, odbędą się indywidualne spotkania dziecka ze specjalistami w celu dokonania diagnozy funkcjonalnej kandydata. W tym samym czasie Rodzice będą mogli uzyskać informacje o organizacji pracy szkoły podczas spotkania z dyrekcją placówki.
  3. O wynikach rekrutacji zostaniecie Państwo poinformowani w ciągu tygodnia od zakończenia procesu rekrutacji.
  4. Po decyzji o przyjęciu dziecka do szkoły podpisują Państwo umowę oświatową oraz dokonują Państwo wpłaty wpisowego w kwocie 1600 zł- pierwsze dziecko, 1000 zł drugie dziecko. Jednocześnie informujemy, że aktualna kwota czesnego (z całodzienną opieką i wyżywieniem) wynosi 1300 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 05.02.2021 r.