Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny”

Zofia Chmielik, kl. 2gim,

Alicja Urbańczyk, kl. 2gim,

Nela Napiórkowska, kl. 4a,

Aniela Piekut, kl. 4a,

Konstancja Bielewicz, kl. 4a,

Aleksandra Sopelak, kl. 5b

Wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny”

Dominika Liwska, kl. 4a,

Kalina Lipov, kl. 4b,

Milena Gemra, kl. 6a

Wynik dobry

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Zofia Chmielik, kl. 2gim

Finalistka

Wyzwanie Matematyczne „Kings”

Zofia Chmielik, kl. 2gim

Wyróżnienie I stopnia

Wyzwanie Matematyczne „Kings”

Antoni Songin, kl. 4b

Wyróżnienie II stopnia

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „OLIMPUS”

Piotr Kozik, kl. 5b,

Helena Chorzewska, kl. 4b

Laureat

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”

Maciej Lisiak, kl. 3a,

Adam Swat, kl. 3b,

Antoni Trzciński, kl. 4b,

Anna Szewczyk, kl. 4b,

Aleksandra Sopelak, kl. 5b,

Amelia Trzcińska, kl. 5a,

Emilia Bacior, kl. 5a

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Paneta”

Grzegorz Długosz, kl. 2gim,

Marta Galas, kl. 6a,

Maksymilian Królasik, kl. 6b,

Amelia Trzcińska, kl. 5a,

Aniela Piekut, kl. 4a

Wynik bardzo dobry

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Olimpus 2016”

Bartosz Faber, kl. 1gim,

Alicja Urbańczyk, kl. 2gim,

Emilia Bacior, kl. 5a,

Amelia Trzcińska, kl. 5a

Laureat

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „High Flier” 2016

Maria Kozak, kl. 2gim,

Ksawery Wierzbowski, kl. 5a,

Emilia Bacior, kl. 5a

Wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” 2017

Emilia Bacior, kl. 5a,

Amelia Trzcińska, kl. 5a

Wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” 2017

Jerzy Spinkiewicz, kl. 6a,

Zofia Chmielik, kl. 2gim,

Alicja Urbańczyk, kl. 2gim

Wynik dobry

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej „The March Hare”

Joanna Kozik, kl. 1gim

Maria Kozak, kl. 2gim

I miejsce

II miejsce

Konkurs ALFIK

Mikołaj Korszeń, kl. 2b

Franciszek Capała, kl. 3b

Maciej Lisiak, kl. 3a

Eryk Kopczuk, kl. 3b

Tadeusz Multan, kl. 3b,

Adam Swat, kl. 3b,

Wiktoria Wierzbicka, kl. 3a,

Krzysztof Wasielewski, kl. 3a

Wynik bardzo dobry mat./hum,

Najlepszy wynik w klasach trzecich z matematyki,

Wynik bardzo dobry hum.

Konkurs ALFIK

Agata Kleszcz, kl. 3a,

Lena Kuczkowska, kl. 3a

Wynik dobry hum.

Konkurs LEON

Hanna Kazimierska, kl. 1a,

Mikołaj Korszeń, kl. 2b

Wynik bardzo dobry mat/zint.

Wynik bardzo dobry mat.