Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013 Wyróżnienie: 

Anna Szeska

Martyna Kopczuk

Tymoteusz Kopeć

Zofia Chmielik

Ala Urbańczyk

Bartosz Sobieraj

Katarzyna Kocko

Barbara Urbańczyk

Ewa Wojciechowska

Zofia Floeth

Lubka Lipov

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie – FOX 2013 Wyróżnienie: 

Barbara Urbańczyk

Ewa Wojciechowska

Zofia Kierkuś

Izabela Yeomans

Zawody pływackie ICSiR Józefów, 5 czerwca 2013 I miejsce: 

Karolina Tomczyk – 25 m grzbiet

Kamil Głąbiński – 50 m grzbietem

Kamil Głąbiński – 50 m kraulem

 

II miejsce:

Sztafeta 4×25 m w składzie:

Max Bendlewicz

Max Magdziak

Franek Wójcik

Igor Wojciechowski

Tamara Droń – 50 m grzbietem

 

III miejsce:

Franek Wójcik – 25 m grzbietem

Tamara Droń – 50 m kraulem

Marysia Rytarowska – 50 m grzbietem

Tomasz Bieńko – 50 m grzbietem

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA Wyróżnienie: 

Grzegorz Długosz

 

Bardzo dobry wynik:

Tymoteusz Kopeć

Nikola Leśniak – Paduch

Zofia Kierkuś

IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ” Finaliści: 

Barbara Urbańczyk

Tymoteusz Kopeć

Jan Mosak

XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego 

English ACE

III miejsce w kraju: 

Jan Białecki

 

X miejsce w kraju:

Natalia Brudkowska

XII miejsce w kraju:

Ewa Wojciechowska

 

Bardzo dobry wynik (powyżej 85%):

Zofia Floeth

Barbara Urbańczyk

Zofia Kierkuś

Izabela Yeomans

 

Wyróżnienie (powyżej 80%):

Jacek Łupkowski

Ewa Słowińska

Mateusz Tuszyński

Alicja Urbańczyk

Matylda Tomaszewska

Maria Kozak

Zofia Chmielik

Mistrzostwa Józefowa o Puchar ICSiR 

Klasy IV

I miejsce: 

Sztafeta męska w składzie:

Grzegorz Długosz

Bartosz Sobieraj

Bartosz Cacko

Jan Białecki

 

I miejsce:

Sztafeta żeńska w składzie:

Matylda Tomaszewska

Nela Tuszyńska

Melania Krzysztoforska

Alicja Urbańczyk

 

I miejsce:

Grzegorz Długosz – kraul

Bartosz Sobieraj – grzbiet

Grzegorz Długosz – żabka

Jan Białecki – delfin

 

II miejsce:

Melania Krzysztoforska – kraul

Nela Tuszyńska – grzbiet

 

III miejsce:

Alicja Urbańczyk – grzbiet

Bartosz Sobieraj – kraul

IV Warszawski Konkurs Recytatorski 

„Śmiechu mi trzeba…”

I miejsce: 

Tymoteusz Kopeć

 

III miejsce:

Vincent Ibisz

Julia Głaszczka

 

Wyróżnienie:

Melania Krzysztoforska

XXXVI Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka Wyróżnienie: 

Marina Lipov

Tymoteusz Kopeć

Julia Głaszczka

XII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA 

Konkurs Teatralny

I miejsce: 

Grupa teatralna TEAT – SZYK

złożona z uczniów II i III klasy gimnazjalnej

Mistrzostwa Józefowa o puchar ICSiR I miejsce: 

Mateusz Tuszyński –50 m  kraulem

 

I miejsce:

Sztafeta żeńska 4×50 m w składzie:

Barbara Urbańczyk

Zofia Floeth

Ewa Wojciechowska

Maria Błaszczyk

 

I miejsce:

Sztafeta męska 4×50 m w składzie:

Mateusz Tuszyński

Łukasz Tuszyński

Filip Michna

Olek Mikulski

 

I miejsce:

Barbara Urbańczyk – 50 m grzbietem

 

II miejsce:

Łukasz Tuszyński – 50 m grzbietem

 

II miejsce:

Barbara Urbańczyk – 50 m kraulem

 

II miejsce:

Maria Błaszczyk – 50 m grzbietem

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny zorganizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty Laureat: 

Bartosz Gazda

Wielkanocny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Dom Kultury Anin Wyróżnienie: 

Zofia Rybińska

Michał Gajownik

Nela Tuszyńska

Bartosz Cacko

 

Konkurs Polonistyczny „Alfik Humanistyczny” I miejsce w kraju: 

Tymoteusz Kopeć

 

X miejsce w kraju:

Matylda Tomaszewska

 

Wyróżnienia i bardzo dobry wynik:

Zofia Chmielik

Alicja Urbańczyk

Bartosz Sobieraj

Maciej Tworzowski

Melania Krzysztoforska

Zofia Floeth

Mateusz Tuszyński

Ewa Wojciechowska

Barbara Urbańczyk

Lubka Lipov

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polskie Symbole Narodowe” XVII miejsce w kraju: 

Stanisław Tomczyk (kategoria test)

 

Laureaci:

Igor Sokół (kategoria prac plastycznych)

Grzegorz Długosz (kategoria prac fotograficznych)