Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

X Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ”Z poprawną polszczyzna na co dzień” Laureat: 

Tymoteusz Kopeć, kl. 5a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” Wyróżnienie w kategorii: praca indywidualna 

Melania Krzysztoforska, kl. 5a,

Grzegorz Długosz, kl. 5a,

Maciej Tworzowski, kl. 5b

 

Wyróżnienie w kategorii: test z wiedzy przyrodniczej

Grzegorz Długosz, kl. 5a

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego ‘Creative Writer’ III miejsce 

Maria Rytarowska wiersz pt. „Spring in New York”

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2014 Wyróżnienie: 

Amelia Trzcińska kl. II a

Ksawery Wierzbowski kl. II a

Karolina Tomczyk kl. II a

Anna Szeska kl. IIIa

Tymoteusz Kopeć kl. Va

Martyna Kopczuk kl. Vb

Bartosz Sobieraj kl. Va

Maciej Tworzowski kl. Vb

Alicja Urbańczyk kl. Va

Mikołaj Kuranowski kl. I gim

Filip Michna kl. I gim

Antonina Bachmat kl. III gim.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX Bardzo dobry wynik: 

Maciej Tworzowski, kl. 5b,

Jan Białecki, kl. 5b,

Bartosz Sobieraj, kl. 5a,

Antoni Heleniak, kl. 5a,

Matylda Tomaszewska, kl. 5a

 

 

Dobry wynik:

Martyna Kopczuk, kl. 5b,

Alicja Urbańczyk, kl. 5a,

Karolina Schnell, kl. 6,

Ewa Słowińska, kl. 1g,

Izabela Yeomans, kl. 1g

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ACE Wynik dobry (pow. 80%): 

Mikołaj Kuranowski, kl. 1g,

Ewa Słowińska, kl. 1g,

Izabela Yeomans, kl. 1g,

Antoni Heleniak, kl. 5a,

Jan Białecki, kl. 5b,

Bartosz Sobieraj, kl. 5a,

Maciej Tworzowski, kl. 5b

Dzielnicowe Zawody Pływackie – Anin 2014 1 miejsce: 

Olgierd Maciejewski, kl. 6 – 50m styl dowolny

Jan Białecki, kl. 5 – 50m styl dowolny

 

2 miejsce:

Maria Rytarowska, kl. 4 – 25m styl grzbietowy

Nela Tuszyńska, kl.5 – 50m styl grzbietowy

Melania Krzysztoforska, kl. 5 – 50m styl dowolny

Zofia Floeth, kl. 1g – 50m styl dowolny

 

3 miejsce:

Maxymilian Bendlewicz, kl. 3 – 25m styl dowolny

Franciszek Wójcik, kl. 3 – 25m styl grzbietowy

Grzegorz Długosz, kl. 5 – 50m styl grzbietowy

Tamara Droń, kl. 4 – 25m styl dowolny

Alicja Urbańczyk, kl. 5 – 50m styl dowolny

Barbara Urbańczyk, kl. 1g – 50m styl grzbietowy

 

 

III miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych dzielnicy Wawer

XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej THE MARCH HARE 1 miejsce: 

Maja Gierszewska, kl. 4b

 

2 miejsce:

Joanna Kozik, kl. 4a

Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND Bardzo dobry wynik: 

Dominika Żagan, kl. 6

Karolina Schnell, kl. 6

Maksymilian Schnell, kl. 5a

 

Dobry wynik:

Zofia Chmielik, kl. 5a

Krystyna Floeth, kl. 1g

Aleksander Mitsch, kl. 3g

Konkurs Języka Angielskiego HIGH FLIER Wynik bardzo dobry: 

Izabela Yeomans, kl. 1g

Jan Białecki, kl. 5b

Maria Kozak, kl. 5a

 

Wynik dobry:

Julia Głaszczka, kl. 3g

Zofia Chmielik, kl. 5a

Antoni Heleniak, kl. 5a

Tymoteusz Kopeć, kl. 5a

Konkurs Historyczny KLIO – „Polskie symbole narodowe” 12 miejsce w kraju: 

Stanisław Tomczyk, kl. 6

 

15 miejsce w kraju:

Julia Waśniewska, kl. 4b

Stanisław Karłowicz, kl. 6

Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS 7 miejsce w kraju: 

Stanisław Karłowicz, kl. 6

 

31 miejsce w kraju:

Filip Michna, kl. 1g

XVII Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny” Laureat I miejsca w kraju: 

Tymoteusz Kopeć, kl. 5a

 

 

Laureatka III miejsca w kraju:

Alicja Urbańczyk, kl. 5a

 

 

X miejsce w kraju:

Zofia Chmielik, kl. 5a

 

 

Wynik bardzo dobry ( powyżej 85%):

Natalia Brudkowska, kl. 5a

Barbara Urbańczyk, kl. 1g

Lubka Lipov, kl. 1g

 

 

Wynik dobry ( powyżej 80% ):

Anna Szeska, kl. 3a

Franciszek Snarski, kl. 4a

Matylda Tomaszewska, kl. 5a

Maciej Tworzowski, kl. 5b

Ewa Słowińska, kl. 1g

 

12 Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Józefowa  21 – 22 XI 2013r. I miejsce: 

Melania Krzysztoforska  kl. 5– 50m styl dowolny

Alicja Urbańczyk kl. 5 – 50m styl grzbietowy

Grzegorz Długosz kl. 5 – 50m styl klasyczny

Bartosz Sobieraj kl. 5 – 50m styl grzbietowy

Olgierd Maciejewski  kl. 6 – 50m styl dowolny

Olgierd Maciejewski  kl. 6 – 50m styl klasyczny

Barbara Urbańczyk kl. Ig – 50m styl grzbietowy

 

I miejsce:

Sztafeta męska 4x50m styl dowolny w składzie:

Jan Białecki kl. 5

Grzegorz Długosz kl. 5

Bartosz Sobieraj kl. 5

Bartosz Cacko kl. 5

 

I miejsce:

Sztafeta żeńska 4x50m styl dowolny w składzie:

Zofia Floeth kl. Ig

Krystyna Floeth kl. Ig

Barbara Urbańczyk kl. Ig

Lubka Lipov kl. Ig

 

II miejsce:

Karolina Tomczyk kl. 2 – 25m styl grzbietowy

Grzegorz Długosz kl. 5 – 50m styl dowolny

Zofia Floeth kl. Ig – 50m styl klasyczny

Łukasz Cacko kl. IIIg – 50m styl grzbietowy

 

III miejsce:

Karolina Tomczyk kl. 2 – 25m styl dowolny

 

 

III miejsce:

Sztafeta żeńska 4x50m styl dowolny w składzie:

Nela Tuszyńska kl. 5

Melania Krzysztoforska kl. 5

Matylda Tomaszewska kl. 5

Alicja Urbańczyk kl. 5