Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Konkurs Języka Angielskiego FOX Bardzo dobry wynik: 

Barbara Urbańczyk, kl. 2gim

Jan Białecki, kl. 6b

 

Dobry wynik:

Emilia Bacior, kl. IIIa

Alicja Urbańczyk, kl. 6a

Natalia Brudkowska, kl. 6a

Maria Kozak, kl. 6a

Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE 11 miejsce w Polsce, 9 w woj. mazowieckim: 

Jan Białecki, kl. 6b

 

Bardzo dobry wynik:

Maciej Tworzowski, kl. 6b

Natalia Brudkowska, kl. 6a

Alicja Urbańczyk, kl. 6a

Bartosz Sobieraj, kl. 6a

Zofia Chmielik, kl. 6a

Pływackie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dzielnicy Wawer 1 miejsce: 

Jan Białecki, kl. 6b – styl dowolny

 

2 miejsce:

Karolina Tomczyk, kl. IIIa – styl grzbietowy

Kinga Lech, kl. 4a – styl grzbietowy

Maxymilian Bendlewicz, kl. 4a – styl dowolny

Joanna Kozik, kl. 5a – styl grzbietowy

 

3 miejsce:

Hubert Chmielewski, kl. IIIb, styl grzbietowy

Nela Tuszyńska, kl. 6b – styl dowolny

Bartosz Sobieraj, kl. 6a – styl grzbietowy

 

W punktacji drużynowej dziewczęta z PSP 105 zajęły 3 miejsce.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2015 Wyróżnienie: 

Aleksandra Sopelak, kl. IIIb

Iwona Adamska, kl. 4b

Franciszek Snarski, kl. 5a

Bartosz Sobieraj, kl. 6a

Alicja Urbańczyk, kl. 6a

Barbara Urbańczyk, kl. 2gim

Mikołaj Kuranowski, kl. 2 gim

Jędrzej Orłowski, kl. 2gim

Filip Michna, kl. 2gim

Plastyczny Konkurs Wielkanocny „Pocztówka wielkanocna” i „Palma wielkanocna” zorganizowany przez Wawerskie Centrum Kultury Wyróżnienie: 

Anna Krakowian, kl. 6b

Melania Krzysztoforska, kl. 6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego High Flier 2014 Laureat: 

Jan Białecki, kl. 6b

2 miejsce w województwie, 7 miejsce w kraju,

Bardzo dobry wynik:

Alicja Urbańczyk, kl. 6a,

Maciej Tworzowski, kl. 6b

Dobry wynik:

Antoni Heleniak – Mochyła, kl. 6a,

Maria Kozak, kl. 6a,

Barbara Urbańczyk, kl. 2gim,

Ewa Słowińska, kl. 2gim.

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych Laureat: 

Tymoteusz Kopeć, kl. 6a

XII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Józefowa I miejsce: 

Franciszek Wójcik, kl. 4a – 50m styl grzbietowy

Kinga Lech, kl. 4a – 50m styl grzbietowy

Melania Krzysztoforska, kl. 6a – 50m kraulem

Melania Krzysztoforska, kl. 6a – 50m delfinem

Olgierd Maciejewski, kl. 1gim – 50m kraulem

Olgierd Maciejewski, kl. 1gim – 50m styl klasyczny

II miejsce:

Nikodem Leśniak – Paduch, kl. 2a – 25m kraulem

II miejsce:

Sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie:

Zofia Floeth, kl. 2gim

Krystyna Floeth, kl. 2gim

Barbara Urbańczyk, kl. 2gim

Lubka Lipov, kl. 2gim

III miejsce:

Nikodem Leśniak – Paduch, kl. 2a – 25m styl grzbietowy

Karolina Tomczyk, kl. 3a – 25m styl klasyczny

Maxymilian Bendlewicz, kl. 4a – 50m delfinem

Tomasz Bieńko, kl. 5a – 50m styl grzbietowy

Grzegorz Długosz, kl. 6a – 50m styl klasyczny

Alicja Urbańczyk, kl. 6a – 50m styl grzbietowy

Filip Michna, kl. 2gim – 50m styl klasyczny

Barbara Urbańczyk, kl. 2gim – 50m styl klasyczny

III miejsce:

Sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie:

Melania Krzysztoforska, kl. 6a

Matylda Tomaszewska, kl. 6a

Alicja Urbańczyk, kl. 6a

Nela Tuszyńska, kl. 6b