Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Nazwa konkursu Osiągnięcia
XII Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” Laureatka:

- Paula Czubaj, kl. 2gim.

Finalistka :

Barbara Urbańczyk, kl. 3gim.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego HIGH FLIER Wynik dobry:

- Alicja Urbańczyk, kl. 1 gim,

- Maria Kozak, kl. 1 gim.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny OLIMPUS Wyróżnienie:

- Franciszek Rolka, kl. 6b,

- Bartosz Faber, kl. 6b.

Konkurs Historyczny GALILEO Wyróżnienie:

- Franciszek Rolka, kl. 6b,

- Bartosz Faber, kl. 6b,

- Franciszek Snarski, kl. 6a,

- Iwona Adamska, kl. 5b,

- Łukasz Smoleń, kl. 5b,

- Maksymilian Królasik, kl. 5b,

- Stanisław Tomczyk, kl. 2gim,

- Józef Nowosielski, kl. 2gim,

- Paula Czubaj, kl. 2gim,

- Filip Michna, kl. 3gim.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE Wynik dobry:

- Maria Kozak, kl. 1 gim,

- Alicja Urbańczyk, kl. 1 gim,

- Zofia Chmielik, kl. 1 gim,

- Franciszek Snarski, kl. 6a,

- Emilia Bacior, kl. 4a,

Amelia Trzcińska, kl. 4a.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX Wynik bardzo dobry:

- Nela Napiórkowska, kl. 3,

- Ksawery Wierzbowski, kl. 4a,

- Martyna Bacior, kl. 3,

- Emilia Krzyżanowska, kl. 3,

- Alicja Urbańczyk, kl. 1gim,

Wynik dobry:

- Dominika Liwska, kl. 3,

- Ernest Twarowski, kl. 3,

- Zafia Chmielik, kl. 1 gim,

- Piotr Matuszewski, kl. 1 gim,

- Kajetam Petryka, kl. 2gim.

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS Laureaci:

- Franciszek Snarski, kl. 6a (3 miejsce),

- Amelia Trzcińska, kl. 4a (7 miejsce),

- Joanna Kozik, kl. 6a (7 miejsce),

- Melania Krzysztoforska, kl. 1 gim (9 miejsce),

- Emilia Bacior, kl. 4a (9 miejsce),

- Maja Gierszewska, kl. 6b (9 miejsce).

Ogólnopolski KonkursPrzedmiotowy LEON Zintergowane sprawności:

- Zofia Korbońska, kl. 1, 5 miejsce w kraju,

- Jakub Faber, kl. 1, 7 miejsce w kraju,

- Szymon Bielewicz, kl. 1, 8 miejsce w kraju.

Ortografia:

- Wiktor Baka, kl. 1, 8 miejsce w kraju,

- Mikołaj Korszeń, kl. 1, 8 miejsce w kraju,

- Sebastian Ruta, kl. 1, 9 miejsce w kraju.

Matematyka:

- Mikołaj Korszeń, kl. 1, 7 miejsce w kraju.

Język angielski:

- Jakub Faber, kl. 1, 3 miejsce w kraju,

- Zofia Korbońska, kl. 1, 5 miejsce w kraju,

- Maks Krzyżanowski, kl. 2, 5 miejsce w kraju,

- Eryk Kopczuk, kl. 2, 8 miejsce w kraju,

- Filip Brzosko, kl. 2, 9 miejsce w kraju,

- Ernest Twarowski, kl. 3, 5 miejsce w kraju,

- Dominika Liwska, kl. 3, 6 miejsce w kraju,

- Nela Napiórkowska, kl. 3, 6 miejsce w kraju,

- Iga Bogdańska, kl. 3, 6 miejsce w kraju,

- Benedykt Sobieraj, kl. 3, 8 miejsce w kraju,

- Martyna Bacior, kl. 3, 8 miejsce w kraju,

- Antoni Songin, kl. 3, 8 miejsce w kraju,

- Liliana Lipiec, kl. 3, 9 miejsce w kraju,

- Emilia Krzyżanowska, kl. 3, 9 miejsce w kraju.

Konkurs Recytatorski  ”Laughter is what I need…” I miejsce:

- Maja Gierszewska, kl. 6b.

II miejsce:

- Julia Waśniewska, kl. 6b.

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego Laureat, II miejsce:

- Franciszek Snarski, kl. 6a.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAKS Wynik dobry:

- Michał Motylewski, kl. 3b,

- Emilia Krzyżanowska, kl. 3b.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Wyróżnienie:

- Kopczuk Eryk, kl. 2b,

- Kleszcz Agata, kl. 2a,

- Szewczyk Anna, kl. 3b,

- Motylewska Zofia, kl, 6b,

- Urbańczyk Alicja kl. I gim,

- Orłowski Jędrzej klasa III gim.

Konkurs Plastyczny „Pocztówka Wielkaanocna” Wyróżnienie:

- Julia Alber, kl. 2b,

- Mikołaj Żubka, kl. 2b.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA Wynik bardzo dobry:

- Karolina Kroszeń, kl. 4a,

- Aleksandra Brus, kl. 6b,

- Magdalena Mikulska, kl. 6b,

- Grzegorz Długosz, kl. 1 gim.,

- Melania Krzysztoforska, kl. 1 gim.

Wyróżnienie:

- Nicole Fedrowicz, kl. 4a,

- Amelia Trzcińska, kl. 4a,

- Maja Gierszewska, kl. 6b,

- Maja Ślepowrońska, kl. 6b,

- Marta Galas, kl. 5a,

- Franciszek Snarski, kl. 6a.

Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS III miejsce w kraju:

- Franciszek Snarski, kl. 6a,

VII miejsce w kraju:

- Amelia Trzcińska, kl. 4a,

- Joanna Kozik, kl. 6a,

IX miejsce w kraju:

- Emilia Bacior, kl. 4a,

- Maja Gierszewska, kl. 6b,

- Melania Krzystoforska, kl. 1 gim.

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego Finalista:

- Franciszek Snarski, kl. 6a.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej THE MARCH HARE III miejsce:

- Piotr Kozik, kl. 4b,

- Joanna Kozik, kl. 6a,

- Julia Waśniewska, kl. 6b.

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Wynik bardzo dobry:

- Michał Motylewki kl. 3b,

- Adam Swat kl. 2b,

- Eryk Kopczuk kl. 2b,

- Tadeusz Multan kl. 2b,

- Anna Adamska kl. 2a.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego High Flier Wynik dobry:

-Alicja Urbańczyk, kl. 1 gim.

- Maria Kozak, kl. 1 gim.

XIV Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistrza Józefowa I miejsce:

- Franciszek Wójcik, kl. 5a (grzbiet),

- Antonina Petryka, kl. 6a (grzbiet),

- Melania Krzysztoforska, kl. 1 gim. (kraul),

- Olgierd Maciejewski, kl. 2 gim. (żaba).

II miejsce:

- Kinga Lech, kl. 5a (grzbiet),

- Maxymilian Bendlewicz, kl. 5a (motyl),

- Tomasz Bieńko, kl. 6a, (grzbiet),

- Joanna Kozik, kl. 6a (grzbiet),

- Grzegorz Długosz, kl. 1 gim. (grzbiet),

- Grzegorz Długosz, kl. 1 gim. (żaba),

- Olgierd Maciejewski, kl. 2 gim. (kraul),

- Filip Michna, kl. 3 gim. (żaba),

Mistrzostwa Dzielnicy w Biegach Przełajowych V miejsce:

-Jakub Olak, kl. 2 gim.

IX miejsce:

- Filip Michna, kl. 3 gim

XIX Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny” LAUREATKA, 1 miejsce w województwie, 14 miejsce w kraju:

-Alicja Urbańczyk, kl. I gim.

Bardzo dobry wynik:

- Zofia Chmielik, kl. I gim.

- Franciszek Snarski, kl. 6a,

- Aleksandra Sopelak, kl. 4b,

- Amelia Trzcińska, kl. 4a,

- Emilia Bacior, kl. 4a.

Dobry wynik:

- Bartosz Sopelak, kl. 4b.