26 maja uczniowie klas 2a, 2b,1b wyruszyli na wycieczkę do gospodarstwa „ Na KOŃcu Wsi ”. Dzieci odwiedziły zwierzęta w mini zoo ( konie, świnie, kozy, owce, kury) i uczyły się doić krowę. Podczas spotkania z pszczelarzem dowiedziały się wielu ciekawostek o życiu pszczół i ich roli dla środowiska. Mogły obserwować pszczelą rodzinę w szklanym ulu oraz przymierzyć elementy stroju pszczelarza. Na warsztatach rękodzielniczych wykonały pamiątkę z pobytu na wsi, czyli obraz malowany na szkle. Było też strzelanie z łuku, wędrówka przez słomiany labirynt, zabawy na trampolinie, puszczanie wielkich baniek mydlanych, zawody w przeciąganiu liny, wyścigi samochodzikami i dużo dobrej zabawy na placu zabaw. Wycieczkę zakończyło poszukiwanie ukrytego skarbu i ognisko z kiełbaskami. To był wspaniały wyjazd i wszyscy już czekają na kolejny.