Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Jak co roku, w ramach naszych Dni Dobrego Serca rusza akcja charytatywna na rzecz Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem. Zbieramy pieniądze i dary rzeczowe dla bezdomnych psów i kotów.W tym roku najbardziej potrzebne są:

Karma mokra dla kotów (puszki, saszetki)

Karma sucha dla psów (firmy Britt, Chappi)

Gryzaki (np. świńskie uszy)

Ręczniki papierowe

Worki na śmieci (120 l)

Środki czystościLiczę na to, że mimo wielu utrudnień znajdziecie czas i ochotę na to, by przywieźć do szkoły coś z w/w rzeczy. Przy wejściu znajdziecie pudełko z czerwonymi sercami. To tam należy składać dary. Zawieziemy je do schroniska tuż przed świętami. Można też wspomóc podopiecznych fundacji wpłacając pieniądze na jej konto: 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528 Liczą się nawet drobne kwoty! Zróbmy bezdomniakom prezenty pod choinkę! ☺

Wiem, że macie dobre, wrażliwe serca i nie jesteście obojętni na ich los!

Koordynator akcji - Anna Osińska