Drodzy Uczniowie,

wszyscy nie możemy się już doczekać, aby 1 września spotkać się, serdecznie do siebie pomachać, być znowu razem. Ostatnie kilka miesięcy przed wakacjami były czasem, gdy nie mogliśmy się widywać w szkole. Teraz wracamy na Żwanowiecka, żeby ponownie wspólnie zdobywać wiedzę, rozwijać pasję, pielęgnować znajomości i przyjaźnie oraz dobrze się bawić. Nowy rok szkolny będzie inny od poprzednich. Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo i dobro wszyscy będziemy musieli przestrzegać nowych zasad. Wierzymy jednak, że nie będzie to stanowić żadnej przeszkody we wspólnym odkrywaniu świata, poszerzaniu Waszych umysłów i serc. W nowym roku bądźmy wspólnie, choć zachowując dystans. Wspierajmy się i okazujmy sobie życzliwość. Tego Wam życzymy i czekamy na Was!

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna