Miło nam poinformować, że przyjaciel szkoły i nasz były nauczyciel wychowania fizycznego Jakub Rosiński z powodzeniem ukończył próbę pokonania dystansu podwójnego Ironmana w triathlonie. Kuba od dłuższego czasu przygotowywał się do zawodów w Niemczech. Jednak z powodu pandemii zostały one odwołane. Dlatego postanowił go wykonać stacjonarnie i dokonał tego jako pierwszy człowiek na świecie. 7,6 km w basenie, 360 km na rowerze wpiętym w trenażer oraz 84,4 km biegu na bieżni mechanicznej. Wszystko to zajęło Kubie 30 godzin 05 minut i 27 sekund. Wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego dokonania, tym bardziej, że swoim startem wspierał małego Oliwiera- chłopca walczącego z ciężką chorobą, podopiecznego fundacji #DrużynaBłażeja. Kubie życzymy wielu sukcesów, nowych, ambitnych i fantastycznych planów sportowych i już trzymamy kciuki za przyszłe starty!