Dwie grupy naszych uczniów z klas 5a i 6b wzięły udział w grze miejskiej zorganizowanej online przez Fundację Polskie Forum Migracyjne.

Zajęcia miały interaktywną formę. Uczniowie spotkali się na komunikatorze Zoom z trenerką PFM oraz 2 nauczycielami języków obcych. Aby wykonać wszystkie zadania uczniowie musieli posługiwać się językami obcymi (tymi, których się uczą lub których zupełnie nie znają) oraz przywoływać swoje wiadomości na temat Unii Europejskiej. Wszyscy uczniowie stwierdzili, że zajęcia były "Super". Rozmawiali nie tylko po angielsku, ale również po ukraińsku i w kilku innych językach. Uczyli się też pisać po arabsku. Teraz czekamy na wyniki gry, w ktorej uczestniczy 18 grup z różnych warszawskich szkół.