Drodzy uczniowie,

w związku z zaistniałą sytuacją, i przymusowym pobytem w domu chcielibyśmy zachęcić was oraz pokazać innym, że zamknięte szkoły, nie ograniczają nas w prowadzeniu aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego przypominamy wam że na platformie MICROSOFT TEAMS działa, utworzony specjalnie dla was zespół WF ( Wirtualne Fikołki na 105 ) do którego należy się dołączyć.

Zamieszczamy tam dla was ciekawe ćwiczenia, propozycje gier i quizów sportowych, materiały w formie motywacyjnych postów, ciekawych filmów związanych z aktywnością ruchową i ogólną sprawnością fizyczną oraz ciekawych artykułów do przeczytania w wolnej chwili, związanych ze zdrowym stylem życia i odzywiania. Wszystkie ćwiczenia będziecie mogli realizować samodzielnie,, jednocześnie pamiętajmy że w zdrowym ciele, zdrowy duch i nawet mała dzienna dawka ruchu wpływa pozytywnie na wyniki waszej pracy. Chcielibyśmy abyście codziennie wykonali chociaż kilka ćwiczeń i oderwali się od komputera czy konsoli. Jeśli ktoś z was chce się pochwalić zdjęciem czy filmikiem z jakiejkolwiek aktywności fizycznej (indywidualnej czy ze współćwiczącym)- proszę o przesłanie na MS TEAMS lub na Librusie. Jeśli macie jakieś pytania, ciekawe pomysły lub poprostu chcecie porozmawiać piszcie, jesteśmy do waszej dyspozycji, liczy się kreatywnośc i dobra zabawa. Mamy nadzieję że już niedługo spotkamy się w hali sportowej i pokopiemy piłkę :) Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości.

Trzymajcie się ciepło.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Piotr Głażewski

Łukasz Zając

Piona:)