Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni Państwo,

korzystając z okazji nadchodzących Świąt, chciałabym w imieniu Rady Rodziców oraz własnym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Państwa oraz Państwa Bliskich. Święta te, chociaż nietypowe, oby przebiegały w spokojnej atmosferze oraz w nadziei na rychłe spotkania w gronie najbliższych. Pragnę też gorąco podziękować za zaangażowanie oraz ogromny wysiłek całemu Gronu Pedagogicznemu w przywracaniu "normalności" w tych nienormalnych czasach. Nasze dzieci, dzięki Państwa staraniom, mogą bezpiecznie dalej uczyć się oraz utrzymywać stały kontakt ze szkołą. Takie poczucie bezpieczeństwa oraz wsparcia jest nieocenione w dzisiejszych czasach. Bardzo dziękuję też Pani Dyrektor za jednoczenie naszej szkolnej wspólnoty. Mam wrażenie, że nieco zdezaktualizowane w ostatnim okresie słowo "solidarność" nabiera teraz całkiem innego wymiaru. Proszę pamiętać, że także my rodzice jesteśmy aby Państwa wspierać i służyć każdą pomocą w razie potrzeby.

Jeszce raz wszystkiego najlepszego i oby do lepszych czasów :)

z wyrazami szacunku

Katarzyna Jakimowicz