W tym szczególnym czasie chyba każdy z nas został zmuszony do ograniczenia codziennej aktywności fizycznej. Jest jednak wiele sposobów, aby zachować dobrą kondycję, nawet pozostając w domu. Jeden z nich to trening online, który prowadzi profesjonalista. I właśnie taką propozycję mamy dla wszystkich: uczniów, nauczycieli i rodziców. Poprowadzi go Jakub Rosiński, który uczył w naszej szkole wychowania fizycznego. Kuba jest świetnym trenerem, który ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Całe swoje zawodowe życie poświęcił na pracę jako trener piłki nożnej, trener sportów walki i trener triathlonu, a jego treningi były skierowane właśnie do tych najmłodszych i trochę starszych. Doświadczenia i pasji mu nie brakuje!

Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi, które Kuba prowadzi codziennie. Bezpośrednia transmisja odbywać się będzie za pośrednictwem facebooka. Aby znaleźć tam profil trenera, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Coach Kuba. Tam znajdują się też wszystkie informacje dotyczące harmonogramu treningów.

Pierwsze zajęcia dla dzieci już dziś o 19:00. Serdecznie na nie zapraszamy!