Przed feriami, zgodnie z naszą tradycją, Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole kawiarenkę ze słodkościami. Pyszne ciasta i ciasteczka to wypieki wolontariuszy, ich mam i babć. Każdy, kto miał ochotę, mógł kupić coś smakowitego, tym bardziej że cel był szlachetny. Zebrane ze sprzedaży pieniądze (967,30 zł) zostały przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do powyższej kwoty dołączyliśmy także darowiznę pozyskaną ze zbiórki odzieży używanej w wysokości 103,65 zł. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć kampanię na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej 28. Finału WOŚP. Wszystkim darczyńcom i wolontariuszom serdecznie dziękujemy.