Tak właśnie! Nasz były nauczyciel wychowania fizycznego, Jakub Rosiński, wystartuje w lipcu na podwójnym dystansie zawódów Ironman w niemieckim Lensahn. Kuba od dłuższego czasu związany jest triathlonem i dyscyplinami sportów, które wchodzą w jego skład. Ma też już znaczące osiągnięcia. W 2018 roku ukończył zawody Ironman na pełnym dystansie (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze, oraz 42,2 km biegu). W marcu 2019 wystartował w Otyliadzie. Jest to dwunastogodzinny maraton pływacki. Wytrzymał do samego końca i pokonał w tym czasie dystans 24,450 km. Teraz postanowił spełnić kolejne swoje marzenie i pokonać kolejne granice. Tym razem czeka na niego 7,6 km pływania, 360 km jazdy na rowerze i 84,4 km biegu. Już teraz Kuba intensywnie trenuje i przygotowuje się do startu. Dobre przygotowanie jest tak samo ważne, jak zaplecze techniczne i sprzęt najwyższej jakości. Tylko łącząc te dwie rzeczy, można myśleć o sukcesie. Kuba utworzył specjalną zbiórkę na portalu zrzutka.pl aby zebrać potrzebne na ten cel fundusze. Zachęcamy do wsparcia go w realizacji jego marzeń. Można to zrobić klikając link: zrzutka.pl/vc5eay Zapraszamy też wszystkich do kibicowania Kubie i śledzenia jego przygotowań w mediach społecznościowych. Szczegółowe informacje od niego samego znajdą Państwo w opisie zbiórki pod poniższym linkiem. Kubie życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki!