Dnia 24.01.2020r. nasi najmłodsi uczniowie prezentowali swoje niezliczone talenty podczas uroczystych obchodów Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się wspaniałym występem szkolnego chóru „Pippi band”. Klasa 0 zachwyciła zabawnymi wierszowanymi życzeniami, śpiewem oraz tańcem. Uczniowie klas 1 również rozweselali licznie zgromadzonych gości pięknymi wierszami i tańcem rock and roll. Klasy 2 zastanawiały się, co by było gdyby zniknęli dziadkowie? W wierszowanych życzeniach udowodnili, że nikt nie zastąpi ani babci ani dziadka. Najstarsza klasa edukacji początkowej wspominała w piosence karnawałowe tańce Babci i Dziadka. W tym roku zaprezentowali się również uczniowie grający na różnych instrumentach. Odbyły się koncerty fortepianowe oraz gitarowe. Gratulujemy wszystkim artystom! Dziękujemy wspaniałym Babciom i Dziadkom oraz rodzicom za tak liczne przybycie.