Dnia 17 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Świąteczne tańce, pastorałki i kolędy w wykonaniu najmłodszych uczniów dostarczyły radości wszystkim zgromadzonym Rodzicom i Nauczycielom. 18 grudnia odbyły się jasełka oraz spotkanie opłatkowe dla klas starszych. Przedstawienie z udziałem Uczniów, Rodziców i Nauczycieli było szansą na refleksję nad życzeniami świątecznymi, które składamy co roku bliskim. Dawało do myślenia, czy wypowiadając dobre słowo do innych w tym szczególnym czasie, bardziej składamy życzenia sobie, czy naszym rodzinom, przyjaciołom, kolegom, współpracownikom, sąsiadom… Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację szkolnych uroczystości wigilijnych i przyczynili się do uświetnienia tego wyjątkowego i magicznego czasu. Mamy nadzieję, że przesłanie jasełek oraz bożonarodzeniowa życzliwość i radość nadal towarzyszą Państwu w 2020 roku!