Tegoroczny Dzień Patronki odbył się 19 listopada. W tym dniu wszyscy uczniowie klas młodszych wcielili się w postacie z twórczości Astrid Lindgren. Cała uroczystość rozpoczęła się od zaczarowania wszystkich uczniów przez Pippi i przeniesienia w przeszłość. Uczniowie bardzo się zdziwili, a zarazem ucieszyli kiedy zobaczyli i mogli porozmawiać z patronką naszej szkoły. Każda klasa z okazji jej święta wręczyła jej laurkę oraz zaśpiewała piosenkę o wartościach ważnych w życiu. Kolejną atrakcją w tym dniu były zadania przygotowane przez samą Astrid Lindgren dla każdej z klas. Uczniowie musieli rozszyfrować zakodowane hasło i przedstawić je za pomocą pantomimy. Wszyscy poradzili sobie wspaniale! Na koniec Pippi poprowadziła szalone tańce po których każdy mógł udać się na poczęstunek i skosztować szalonych deserów. Wszyscy uczniowie jak i sama Astrid bawili się wspaniale.