W dniach 3-6 czerwca uczniowie klas 6a, 6b udali się na wycieczkę do miejscowości Kozioł nad rzeką Pisą. Były to cztery dni bardzo intensywnych zajęć sportowych, terenowych i kulinarnych. Już pierwszego dnia emocji dostarczył zjazd tyrolką, turniej mini golfa i wieczorne podchody do niemieckich bunkrów zakończone ogniskiem. Upalna pogoda sprzyjała zawodom kajakowym, a spływ rzeką Pisą dostarczył wielu wrażeń. Uczniowie wzięli udział w rowerowym torze przeszkód, grali w rożne gry zespołowe, a także przygotowali i degustowali swoje pierogi. Nie zabrakło wycieczki do pobliskiego Pisza i rejsu statkiem po jeziorze Roś. Poznaliśmy trochę historii i kultury okolicy biorąc udział w grze terenowej. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, z ogromna ilością wspomnień, uśmiechem i opalenizną na twarzy.