12 marca miało miejsce niecodzienne spotkanie. Naszą szkołę odwiedzili Ania i Bartek- założyciele i wolontariusze inicjatywy "Medycy na Ulicy". Spotkali się oni z uczniami klas siódmych, ósmych oraz z klasą 3gim, którzy mieli możliwość posłuchać o bezinteresownej pracy na rzecz bezdomnych. Wszystkie historie, które wtedy usłyszeliśmy bardzo nas poruszyły. Ogromne i pozytywne wrażenie zrobili na nas także Ania i Bartek, którzy zarażali uśmiechem i optymizmem. Cieszymy się, że mimo bardzo napiętego grafiku, pracy zawodowej, obowiązków w fundacji oraz poniedziałkowych i piątkowych, wieczornych dyżurów medycznych przy Dworcu Centralnym, znaleźli czas, aby do nas przyjechać i podzielić się dobrem i swoim doświadczeniem bycia wolontariuszem. Medycy obiecali także, że wrócą do nas w najbliższym czasie, z czego bardzo się cieszymy. Dobro rodzi dobro! Zapraszamy na Żwanowiecką jak najczęściej!