22 września w sobotę, tradycyjnie już, spotkaliśmy się przy Żwanowieckiej na jesiennym pikniku rodzinno-integracyjnym Kociołkowanie. Tego dnia do naszych kociołków wsadziliśmy jesienne warzywa i gotowaliśmy pyszne potrawy na świeżym powietrzu. W czasie gdy potrawy dochodziły, mieliśmy czas na wspólne rozmowy, zabawę, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem i integrację. W tym dniu odwiedzili nas goście z Opola, których wizyta odbywała się w ramach stowarzyszenia naszej szkoły z UNESCO. Mimo chłodu i zmiennej pogody to był bardzo udany piknik. Wszyscy cieszyliśmy się swoją obecnością i ze smakiem zjedliśmy zawartość kociołków. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami trochę weekendowego czasu. Szczególne podziękowania kierujemy do tych z Państwa, którzy aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia. Kolejne Kociołkowanie za rok i już teraz serdecznie na nie zapraszamy!