Ostatnia środa roku szkolnego będzie w szczególny sposób poświęcona prezentacji talentów naszych uczniów. W ramach podsumowania rocznej pracy koła teatralnego zapraszamy na przedstawienia poszczególnych grup wiekowych. Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 10:00. Do południa będziemy mogli obejrzeć spektakle, przygotowane przez dzieci z klas 0-3. Po nich swoje role odegrają uczniowie z klas starszych. Szczegółowy harmonogram przedstawień znajdą Państwo na plakacie, który wisi na drzwiach wejściowych do szkoły.

Po południu, o godzinie 16:30, zespół taneczny Danstrid zaprasza na występy taneczno-akrobatyczne. Odbędą się one w hali sportowej. Młodzi wykonawcy zaprezentują się w układach zbiorowych, jak i występach solowych. W ten sposób podsumują kolejny rok pracy i pochwalą się postępami, które poczynili przez ostatnie miesiące.

Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do obecności na tych niecodziennych wydarzeniach!