29 V był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Od rana wypełniony był on wieloma atrakcjami. Najpierw uczniowie klas 4-7 oraz 2gim wzięli udział w grze terenowej, w której poszczególne grupy rywalizowały ze sobą w różnych zadaniach. W tym samym czasie uczniowie klas młodszych mieli swoje zawody sportowe w szkolnej hali, a na podwórku, przed budynkiem, mogli korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji. Po zakończeniu gry terenowej także uczniowie klas starszych przystąpili do konkurencji sportowych. Czekały na nich również: ruchoma ścianka wspinaczkowa, stanowiska z klockami Lego, konsole z grami, dmuchana zjeżdżalnia oraz paintball. Po południu do naszych podopiecznych dołączyli rodzice i zaczęliśmy wspólnie świętować Dzień Rodziny, który jest tradycją naszej szkoły. Do wymienionych wyżej atrakcji dołączyły: stanowisko plastyczne, ergonometry wioślarskie oraz możliwość przejażdżki na koniu i kucyku. Został także rozegrany rodzinny turniej sportowy, a na mini-scenie swoje taneczne talenty prezentowały solistki ze szkolnego zespołu Danstrid. Po nich mieliśmy okazję obejrzeć występ klas trzecich, w którym uczniowie podsumowywali swoje projekty, wykonane podczas zajęć dwujęzycznych. Piękna, ciepła pogoda sprawiła, że nasze świętowanie było bardzo udane. Ochłodzić się można było lodami, które robili i serwowali rodzice, absolwenci i uczniowie naszej szkoły. Na głodnych czekał słodki poczęstunek. Ale najważniejsze było to, że po raz kolejny mogliśmy spotkać się oraz wspólnie i radośnie spędzić czas. Wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej atmosfery tego dnia, serdecznie dziękujemy!