15 maja w naszej szkole odbył się IX Warszawski Konkurs Recytatorski „Śmiechu mi trzeba…” oraz VI Warszawski Konkurs Recytatorski „Laughter is what I need…” Tegoroczne zmagania młodych artystów odbywały się w szczególnej scenegrafii, gdyż na ten dzień nasza szkolna hala zamieniła się w Dolby Theater w Hollywood. Był czerwony dywan, a wśród widowni można było dostrzec twarze śmietanki towarzyskiej Los Angeles oraz gwiazd show businessu. W tych okolicznościach każdy uczestnik konkursu mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Występy oceniało jury, którego przewodniczącymi byli: Pani Joanna Kołaczkowska- aktorka kabaretowa oraz Pan Waldemar Błaszczyk- aktor telewizyjny i teatralny. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a zwycięzcom gratulujemy. Już teraz zapraszamy za rok na jubileuszowy, dziesiąty konkurs „Śmiechu mi trzeba…”!