We wtorek, 24 kwietnia 2018r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej obchodzili Międzynarodowy Dzień Ziemi. Tegoroczna zabawa odbywała się pod hasłem „ŻYWIOŁY”. Dzięki pomocy starszych kolegów z klasy 7a przygotowano stanowiska pełne różnych konkurencji i eksperymentów . Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zgłębiali tajemnice wody, ognia, powietrza i ziemi. Przypominali sobie zasady segregacji odpadów oraz wykonywali eksperymenty z wodą. Dowiedzieli się, dlaczego pszczoły są tak ważne i jaka jest ich rola w przyrodzie. Nie zabrakło również rozgrywek sportowych oraz prac plastycznych. Podsumowaniem wszystkich działań było przedstawienie w wykonaniu klasy 2a. Był to dzień pełen wrażeń, wielu nowych doświadczeń oraz wspaniały przejaw pomocy i zaangażowania starszych dzieci dla naszych najmłodszych uczniów.