Kiedy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu, pomaga równocześnie sobie.

Oddaj książkę! Stwórz bibliotekę! Zainspiruj innych!

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej ZACZYTANI 23 kwietnia rusza w naszej szkole już po raz czwarty „Wielka Zbiórka Książek”. Prosimy o przynoszenie przeczytanych bądź nowych książek dla dzieci i młodzieży w wieku 0 – 18 lat, a także „czytadeł” dla dorosłych. Dary należy zostawiać obok recepcji w głównym budynku. Książki muszą być czyste i niezniszczone. Będziemy je zbierać do 18 maja. Później przekażemy dary do placówek medycznych w Warszawie, tworząc kolejne Zaczytane biblioteki. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji mali pacjenci zapomną o chorobie. Dotychczas w zbiórkach 2015, 2016 i 2017 udało nam się zebrać 1200 książek!

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele! Dołączcie do naszej akcji! Każdy może podarować książkę dzieciom.

Więcej na: www.zaczytani.org

Koordynator akcji – Dorota Kaniewska